Anketa
Kam letos vycestujete?:

exotika

Nejprodávanější exotická dovolená pro rok 2012 a 2013 je Dubaj a Spojené Arabské Emiráty. Není divu, vždyť exotická dovolená v Dubaji se dá na last minute sehnat levně, již od 11 000 Kč. Není to super? Levná exotika na vás čeká také při dovolené na luxusní zámořské lodi. Pobyt a plavba na lodi se dá při nákupu na last minute pořídit od 10 000 Kč. Podobně výhodně můžete zakoupit exotickou dovolenou také na super first minute ještě v zimě a na jaře, kdy se ceny pohybují nejníže. Pokud toužíte zažít exotiku v Karibiku nebo jiných ostrovech, kde na vás čeká ta pravá exotika, můžete se inspirovat originálními články a cestopisy které zde najdete. Máte vybráno? Kde se odehraje vaše exotická dovolená?

Jak a kdy koupit levně letenku do Thajska o Vánocích

Možná jste vždy snili o tom, že strávíte Vánoce jinak. Chcete vyměnit zasněžené smrčky za palmy a tradičního kapra s bramborovým salátem za výlet do exotiky? Můžete! Co třeba Thajsko?

Užijte si kokosy na Jamajce – letos levněji a pohodlněji

Jedna z nejlepších káv na světě, vynikající rum, množství nádherných vodopádů a průzračně čisté karibské moře je jen pár argumentů, proč věnovat dovolené na Jamajce pozornost. Od března navíc odpadla vízová povinnost a na Jamajku si tak zaletíte i bez papírování. Nové letecké spoje z Mnichova zajistí přímý spoj na Jamajku. A víte, co je na Jamajce nejlepší?

Poznejte hlavní město Thajska - Bangkok. Město, které se nezadržitelně propadá do země

Dovolená v Thajsku se stala symbolem exotické dovolené. Trendy v cestování se neustále mění, a jestli se chystáte na dovolenou do Thajska, byla by škoda lenošit jenom na pláži. Proto jsme se rozhodli věnovat článek městu, které se každý rok propadne až o 3 cm a některé části města jsou již 1 metr pod hladinou moře. Existují obavy, že hlavní město Thajska zmizí do roku 2030. Zarezervujte si tedy letenky a navštivte s námi Bangkok. Díky novým možnostem v cestování si takovou dovolenou může dovolit každý.

Exotická svatba na Mauriciu je ta pravá romantika

Máme pro Vás tip na svatební cestu - Labutí ostrov - tak pojmenovali tuto perlu Indického oceánu Portugalci v 16.stol. a Mauritius je stále tak půvabný a romantický jako tehdy. Pokud právě uvažujete, jakou destinaci vybrat pro své líbánky, exotický ostrov Mauricius je připraven vás během prvních společných dní rozmazlovat a hýčkat.

4 tipy kam vyrazit na podzimní dovolenou

S podzimním listím, sychravým počasím a svěžím deštěm přicházejí konečně nové příležitosti k cestování. Podzimem totiž nic nekončí, ale naopak začíná. Říjnové a listopadové dovolené mohou mít hned několik podob.

Sardinie, ostrov s křišťálově průzračným mořem

Sardinie ležící ve středozemním moři je druhým největším italským ostrovem po Sicílii. Nachází se západně od Itálie a jejím hlavním městem je Cagliari, které najdeme na jižním kraji ostrova. Dělí se do čtyř provincií: Sassari, Nuoro, Oristato a Cagliari.

Nových 7 přírodních divů světa

Znáte 7 přírodních divů světa? Na počátku roku 2012 švýcarská nadace New7Wonders slavnostně vyhlásí výsledky hlasování o nejkrásnějších přírodních krásách. A která místa si získala nejprestižnější ocenění? Podívejte se s námi.

Království Tonga - ráj na Přátelských ostrovech!

Milujete exotiku, ale zároveň netoužíte po rušných destinacích přeplněných turisty a turistickými zařízeními? Zvažte dovolenou na ostrovech království Tonga. Ostrovy Přátelství, jak je pojmenoval při svém objevení James Cook, totiž nabízejí romantické zážitky, nejstarší památky celé Polynésie, jedinečné přírodní poklady, ale především ničím nerušený tichomořský klid a pohodu! Podívejte se s námi na lákadla této kouzelné destinace.

Monako - Ochutnejte exotiku nejluxusnějšího evropského státu!

Honosné hotely, světoznámé celebrity, nejdražší značky, luxusní jachty a rychlá auta. Ano, tušíte správně, mluvíme o Monaku - druhém nejmenším státě světa a hostiteli věhlasných sportovních událostí, jakými jsou závody Formule 1, Ralley Monte Carlo a Yacht show. Pojďte se s námi podívat, co více skýtá turistům tato miniaturní země sevřená Francií a Středozemním mořem.

Papua Nová Guinea - exotická dovolená plná dobrodružství a nevšedních zážitků

Máte rádi panenskou přírodu, exotiku a dobrodružství? Pak pouvažujte o dovolené na Papua Nové Guinei. Dovolená se zde dá trávit tradičně, na krásných plážích, s širokou nabídkou vodních sportů. Ještě zajímavější však mohou být výlety džunglí, překonávání visutých mostů a návštěva osady tradičně žijících domorodých kmenů. Papua má rozhodně co nabídnout!