Anketa
Kam letos vycestujete?:

Afrika

Afrika je jeden z největších a nejméně prozkoumaných světadílů. Vydejte se s námi za dobrodružstvím, poznat Afriku, kterrou vám představí naše cestopisy. A kdo ví, třeba se jednou potkáme při cestování po Africkém kontinentu. Poznejte jak vypadá Exotická dovolená v Africe. A nezapomeňte na očkování :).

Jak vypadá černá perla afriky - dovolená s řadou ocenění

Keňa získala v prestižním hlasování cestovních kanceláří World Trevel Adwards první místo a potvrdila tím roli favorita pro dovolenou na africkém kontinentě. Podle názorů odborné veřejnosti předčí dovolená v Keni i oblíbené destinace jako je Egypt, Maroko nebo Jižní Afrika, která se na prvním místě v žebříčku udržela čtyři roky. Cestovní kanceláře z celého světa potvrdily, že v Keňské republice se není potřeba obávat o bezpečnost a je možné si užít cestování po celosvětově proslulých národních parcích.

Madagaskar - ostrov jedinečné fauny a flóry

Ostrov ležící 480 km jihovýchodně od pobřeží jižní Afriky považují mnozí za přírodní div světa. Také sem láká velké množství přírodopisců a etnografů. Pro Evropany byl Madagaskar od nepaměti tajemný, a proto asi tolik přitažlivý.