Generali Pojišťovna a.s.

Adresa: Bělehradská 132, Praha 2
Telefon: 244 188 188
Email: servis@generali.cz
Web: http://www.generali.cz/pojisteni-osob/cestovni-pojisteni


Chcete objet svět, nebo raději jen vyrazit kousek za hranice? Nenechte se omezovat. Stojíme při vás. Jsme Generali, vaše opora na cestách. S naším cestovním pojištěním vás nic nepřekvapí. Pomůžeme vám v případě zdravotních obtíží, ztráty zavazadel či způsobené škody. Uzavřete si cestovní pojištění online a můžete vyrazit doslova za 5 minut!  Cestování je s námi zábava, ne starost.

STUDYLINE s.r.o.

Adresa: Uhelný trh 9, Praha 1
Telefon: +420 224 233 428
Email: praha@studyline.cz
Web: www.Studyline.cz


Studium v zahraničí - jazykové kurzy v zahraničí, jazykové pobyty v zahraničí, střední školy v zahraničí, au pair a pracovní programy v zahraničí, letenky, slevové karty ISIC / ALIVE / ITIC, víza a cestovní pojištění. Doménou je studium, práce a cestování v Austrálii. Pobyty zajišťujeme v těchto zemích: Austrálie, Velká Británie, Irsko, Malta, Nový Zéland, USA, Kanada, JAR, Německo, Rakousko, Španělsko, Francie, Itálie, Rusko a Japonsko. Klademe důraz na profesionální a osobní přístup.

Asiana, spol. s r. o.

Adresa: Velflíkova 1430/8, Praha 6 - Dejvice
Telefon: +420 841 133 266
Email: info@asiana.cz
Web: http://www.letuska.cz/


Zajišťujeme levné letenky a nyní i levné zájezdy do celého světa. Online rezervace i low-cost letenek. Prodej letenek a zprostředkování ubytování, hotelů a víz do Ruska. Nabídka studijních pobytů a jazykových kurzů v zahraničí.

Booking.com - online rezervace hotelů

Adresa: Havlíčkova 1029/3, Praha 1
Telefon: 800 143 441
Email: czech@booking.com
Web: www.booking.com


Společnost Booking.com B.V., která je součástí Priceline.com, vlastní a provozuje Booking.com™, přední světová agentura pro on-line hotelové rezervace podle počtu prodaných nocí. Každý měsíc přiláká na své stránky přes 30 milionů návštěvníků z celého světa, a to jak turistů, tak hostů na služební cestě.

Žádné rezervační poplatky. Dostupnost na poslední chvíli. Více než 120 000 Hotelů. Více než 40 000 destinací po celém světě.

 

eTravel 2004, s. r. o.

Adresa: Na Strži 1702/65, Praha 4 - Nusle
Telefon: 221 221 331
Email: eTravel@eTravel.cz
Web: www.etravel.cz


Vydejte se obdivovat krásy světa s cestovní agenturou, která přes internet zprostředkovává zájezdy do oblíbených, ale i méně frekventovaných exotických destinací už od roku 2003. Z nabídky agentury eTravel si vyberou milovníci last minute, first minute, ale i ti, kteří rádi vyrazí na běžnou dovolenou.To vše s férovým a přívětivým přístupem a za totožné ceny, jako kdybyste zájezd koupili přímo v cestovní kanceláři. S agenturou eTravel poznáte celý svět, od jara do zimy, od Argentiny po Vietnam.

INVIA.CZ - Kompletní turistický servis

Adresa: U půjčovny 952/2, Praha 1
Telefon: 226 000 622
Email: poradce@invia.cz
Web: http://www.invia.cz


Nabídka denně aktualizovaných online Last Minute a katalogových zájezdů do celého světa za konečné ceny. Ceny zájezdů od více než 300 českých CK řadíme dle mnoha kritérií. Dovolené u významného online prodejce zájezdů v ČR. Za 10 let odbaveno více než 850 000 klientů v síti více než 60 klientských center po celé ČR. Kompletní turistický servis.