Užijte si kokosy na Jamajce – letos levněji a pohodlněji

Karibská pláž
Original uploader was Vgenecr at nl.wikipedia

Jedna z nejlepších káv na světě, vynikající rum, množství nádherných vodopádů a průzračně čisté karibské moře je jen pár argumentů, proč věnovat dovolené na Jamajce pozornost. Od března navíc odpadla vízová povinnost a na Jamajku si tak zaletíte i bez papírování. Nové letecké spoje z Mnichova zajistí přímý spoj na Jamajku. A víte, co je na Jamajce nejlepší?

Třetí největší ostrov v Karibiku je jako stvořený pro turistiku. Všude se bez problémů domluvíte i „lámanou“ angličtinou a ty nádherné pláže, prostě stojí za návštěvu. Jamajka je jako stvořená pro náročné turisty. Je zde velké množství luxusních resortů, krásná příroda i příležitosti pro aktivní turistiku.

Zábava na Jamajce

Pokud vás přestanou bavit krásné pláže, můžete se věnovat aktivní turistice. Pro pěší turisty jsou připraveny turistické trasy v národním parku Blue a John Crow Mountains. Poslední místo, kde můžete spatřit největšího motýla na západní polokouli otakárka jamajského.

Na milovníky potápění a šnorchlování čeká množství příhodných lokalit, kam si můžete zajet třeba na bambusových raftech. Na Jamajce na vás také čeká množství kulturních zážitků. Milovníci hudby si užijí každoroční reggae festivaly, golfisty uspokojí 12 golfových hřišť a na ostatní čeká množství kulinářských specialit.

Jamajka je nám o krůček blíže

Díky tomu, že na Jamajku se chystá stále více turistů jsou připraveny nové letecké spoje pro lepší dostupnost. Od nového zimního řádu 2013/2014 můžete využít přímý let z Mnichova do jamajského Montego Bay, nebo využít již funkční přímý spoj z Frankfurtu. Jamajka je zase o něco dostupnější a rozhodně má co nabídnout.

Exotika na Last minute zde

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.