Využijte zimu jako příležitost

http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Swiss_National_Park,_2.jpg

Přemýšleli jste už o vhodné destinaci pro zimní dovolenou? Raději byste si jeli zalyžovat do Alp nebo si chcete spíše ohřát kosti v teplých krajinách blíže rovníku, kde místní obyvatelé neznají vlastně nic jiného než tropické teploty?

Dostupné horské lyžování

Přitom nemusí jít o nějak nákladnou dovolenou, jen samotné ubytování na osm dní v rakouském lyžařském středisku vás může vyjít třeba jen na tři tisíce korun. A pozor, v oblasti švýcarských Alp jsou ceny ještě o něco příznivější. Určitě se vyplatí takovou nabídku zvažovat a třeba i na poslední chvíli vyrazit. Ceny zájezdů jsou na skutečně senzační úrovni a pokud strávíte celý rok v kanceláři nebo obecně sedavým způsobem života, nějaký ten pohyb zcela jistě potřebujete. Krásné ovzduší rakouských Alp a nádherná okolní příroda navíc prospěje vaší psychice, které se uleví od předvánočního shonu a bude příjemně relaxovat. Týden v perfektně vybaveném apartmánu, kde nechybí kabelová televize či praktický kuchyňský kout si zkrátka nemůžete nechat ujít. Za poplatek padesát švýcarských franků na týden si obvykle můžete přivést s sebou i své domácí mazlíčky. Pobyt v takovém apartmánu je velmi výhodný i pro náruživé lyžaře, zpravidla to mají ke sjezdovce méně než kilometr cesty.

Arabské emiráty se v zimě vyplatí

Pokud by jste raději absolvovali výlet do nějaké země zahalené exotikou, je tu pro vás dovolená ve Spojených arabských emirátech. Nevěšte hlavu ani tehdy pokud není vaše finanční situace právě nejrůžovější. Takováto osmidenní dovolená v českými turisty málo probádané lokalitě vás může vyjít klidně jen na patnáct tisíc korun, což je podobná částka jako v případě trochu nákladnější letní dovolené po Evropě. Tříhvězdičkové hotely se špičkovým vybavením (bazén, různé vodní sporty), v případě zájmu můžete absolvovat i nejrůznější výlety po okolí, kde můžete poznat arabskou kulturu hodně zblízka. Prostorné pokoje s tolik potřebnou klimatizací jsou v tomto případě samozřejmostí.

A co takhle zkusit Kapverdské ostrovy?

Letní počasí zde kraluje i v době, kdy jsou v Čechách zamrzlé chodníky i vozovka. Osmidenní luxusní dovolenou zde můžete během zimních měsíců prožít i za příjemných patnáct tisíc korun. Možností je ale mnohem více. Chtěli byste zakusit Thajsko, Srí Lanku, Mexiko nebo ostrov Bali? Vše je k mání za nebývale výhodné ceny, určitě se vyplatí zajistit si dovolenou právě v tuto dobu, kdy ostatní myslí spíše na to, co komu pořídit pod stromeček. Pokud se ale bojíte cestovat někam daleko, je pro vás připravená nabídka letní dovolené v Řecku či ve Slovinsku. Samozřejmě však není důvod nevyzkoušet některé exotické krajiny v souvislosti s nabídkou, která se opakuje pravidelně pouze na podzim a v zimě.

Podívejte se na výhodné nabídky dovolených.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.