Prosincové hity v cestování – chytré dárky, které nezatíží peněženku

Vánoční tipy na dárek

Období Vánočních svátků se kvapem blíží a nákupní šílenství již propuklo naplno. Jsou tu ale i možnosti, jak se tomuto stresu vyhnout nebo mu přímo uniknout. Cestovatelské dárky zaznamenávají každým rokem zvýšený zájem a i vánoční dovolenou v zahraničí volí Češi čím dál častěji. A proč taky ne. Jsou totiž možnosti, jak na těchto dárcích ušetřit opravdu hodně peněz nebo je tu možnost neplatit je v prosinci vůbec. Pokud tedy chcete darovat dárek, kterým se trefíte do vkusu každého, či se prostě vyhnout vánočnímu úklidu, jsou tyto řádky věnovány právě Vám.

Vybrat dárek pro své blízké či obchodní partnery bývá někdy obtížné. Ne vždy víte, co se dotyčnému líbí a jaké má zájmy. Vybrat pak originální dárek z pohodlí domova se zdá jako věc ještě nesnadnější. Proč tedy nedarovat něco, po čem všichni z nás touží a navíc je mezi lidmi vysoko ceněné. Řeč je samozřejmě o dovolených. Jak ji ovšem darovat tak, aby se váš rodinný rozpočet nezhroutil?

Dárkový poukaz na dovolenou - tip na dárek, který potěší

Jedna ze stále častěji používaných forem vánočního věnování jsou dárkové poukazy. Tento fenomén se samozřejmě přenesl i do cestovního ruchu, a tak si dnes můžete objednat dárkový certifikát na dovolenou z pohodlí domova. Největší výhodou bezesporu je, že si můžete určit, jakou hodnotu bude poukaz pro vaše blízké mít. Určíte si znění textu - věnování, které bude dotištěné na certifikát. Představivosti se meze nekladou a tak si můžete objednat třeba speciální dárkové balení. Doba platnosti dárkového poukazu je jeden rok s možností prodloužení o dalších 6 měsíců a tak obdarovaný o zážitek nepřijde.

Chci vybrat dárkový certifikát na dovolenou

Chytrý dárek - dárkový poukaz na zahraniční studijní pobyt

Máte li ve vašem okolí někoho blízkého, kterého čeká v nejbližší době důležitý test nebo maturitní zkouška z cizího jazyka, můžete mu darovat poukaz na studium jazyků v zahraničí. Dotyčný si pak může vybrat, kterou zemi navštíví a jaká délka pobytu mu nejvíce vyhovuje. S vystavením poukazu i následným výběrem vhodného studia samozřejmě rádi a bezplatně pomůžeme. Tento dárek se samozřejmě hodí pro každého, kdo má zájem se zdokonalovat v cizích jazycích. Minimální hodnota certifikátu je 5000 Kč, ale investice do tohoto typu vzdělání se jistě vyplatí. Darujete totiž užitečný zážitek, na který se celý život nezapomíná.

Mám zájem o více informací o studijních pobytech v zahraničí.

Dárek který Vás na Vánoce nic nestojí – dovolená na splátky

Darovat svým blízkým dovolenou jako vánoční dar z vás udělá nejlepšího Ježíška v Čechách. Každý, koho se zeptáte, vám jistě potvrdí, že je dovolená ten nejlepší dárek co by mohl dostat. Přitom nemusíte vybrat tu nejdražší dovolenou. Dovolené jsou totiž v prosinci nejvýhodnější. Třeba dovolená v Rakousku se dá pořídit přibližně od 2000 Kč na osobu.

Největší výhoda koupi dovolené na splátky ovšem spočívá v možnosti splatit dovolenou bez jakéhokoliv navýšení. Při splacení do čtyř měsíců totiž nemusíte platit žádné úroky a při pořízení nemusíte platit vůbec nic. K pořízení vám stačí pouze dva doklady totožnosti a dovolená na splátky bez navýšení je vaše. Ještě stále váháte?

Více informací o bezúročné půjčce na dovolenou

Pokud patříte mezi zastánce klasických dárků a tradiční vánoční atmosféry, můžete zajet na vánoční nákupy do Vídně nebo jiné destinace. Zájezd do adventní Vídně pořídíte již od necelých 400 Kč. Pokud jsme vás nalákali na skvělý vánoční dárek, máme pro vás ještě jeden tip. Darujte oslavu nového roku v exotické destinaci a vyhněte se stereotypním oslavám a nuceným návštěvám příbuzných.

Přejeme Vám klidné prožití Vánočních svátků.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.