Dovolená plná exotiky? Dominikánská republika!

Venku už je zase zamračeno a je zima? Vaše dovolená v Chorvatsku propršela? Nebaví Vás jezdit každý rok do Bulharska na tu stejnou pláž a do stejného hotelu? Chcete zažít pravou exotiku a už se nechcete vydat na pospas rozmarům evropského počasí? Pak si vyberte jako místo své dovolené Dominikánskou republiku. Je to vůbec jedno z nejlepších míst na planetě Zemi pro každého, kdo miluje nekonečnou exotiku, laskavé slunce a šumící moře. K tomu připočítejte bělostné pláže, skvělou kuchyni, pohostinné obyvatele a nezapomenutelná dovolená je na světě.

Okuste krásy Dominikánské republiky.

Dominikánská republika hraje mnoha barvami. Můžete se těšit na velký mix přírodních krás. Je to jeden z nejkrásnějších a zároveň i nejbezpečněšjích ostrovů v Karibiku. Přírodní rozmanitost ostrova ho plně předurčuje pro aktivní dovolenou. Na své si přijdou milovníci sportovních a adrenalinových disciplín. Najdete zde hory, moře, nížiny, křišťálově čisté moře a další skvosty. Dovolená v Dominikánské republice se hodí jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce i skupiny. Své si zde najdou jak senioři, tak i mladí. Ostrov může hodně nabídnout každému. Sjiždějte místní divoké řeky na raftu nebo podnikněte trekking po místní tajemných horách.

Potápěčský ráj.

Všudypřítomný je písek a moře. Romantické mořské laguny střídají písečné duny a nedotčené pláže. Právě zde také najdete širokou nabídku vodních sportů. Nechybí oblíbený windfsurfing a ani kiteboarding. Navíc Dominikánská republika je rájem pro všechny potápeče. Objevujte romantické korálové útesy, staré vraky lodí a nekonečný podmořský svět.

A jaké místní letovisko zvolit pro Váš dovolenkový pobyt? Co třeba Bayahibe.

Jedno z nejoblíbenějších míst pro pobyt. Nachází se na okraji přírodní rezervace. Můžete se těšit na nádherné přírodní panorama a bujnou květenu. Letovisko se nachází 1,5 hodiny od letiště v Santo Domingu. Najdete zde širokou nabídku vodních sportů. Oblíbené jsou výlety na místní romantické ostrůvky Saona a Catalina, právě na nich se provozuje oblíbené šnorchlování i potápění.

Exotická dovolená do celého světa

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.