Pozor na dvojité cestovní pojištění

Cestujete do zahraničí a přemýšlíte o cestovním pojištění? A jste si jisti, že už jste ho neuzavřeli někde jinde? Občas se stane, že dostanete cestovní pojištění automaticky k jinému produktu jako bonus. Novou smlouvu tak uzavíráte zbytečně. Jak předejdete dvojitému pojištění?

Dobré pojištění vám ušetří nemalé částky
Proč se pojistit při cestě do zahraničí je jasné. Vytouženou dovolenou vám může během chvilky znepříjemnit úraz nebo náhlé onemocnění. Léčebné výlohy jsou několikanásobně dražší, než v tuzemsku. V případě, že k pojistné události dojde, pojišťovna vám hradí veškeré finanční náklady. Z tohoto důvodu se rozhodně vyplatí pojištění neopomínat. Ale nemáte ho už náhodou?


Cestovní pojištění jako bonus

Nejčastěji se dává cestovní pojištění k platebním kartám a tvoří součást základního balíčku služeb. Takové pojištění je výhodné především pro lidi, kteří cestují do zahraničí často a na kratší dobu. Odpadá jim tak starost s neustálým zajišťováním pojistek před cestou. Pokud máte např. platební kartu již několik let, nebudete si pravděpodobně pamatovat, jaké bonusy se ke kartě pojí. Snadno se tak může stát, že zbytečně vyhodíte několik stovek až tisíc korun za nově uzavřené cestovní pojištění.

Uspořte peníze
Pokud nemůžete najít dokumenty k platební kartě, jednoduše zavolejte do své banky a informujte se, jestli v bonusech není i cestovní pojištění. Pokud ano, uspořte peníze za novou pojistnou smlouvu. Žádné stávající pojištění nemáte a chcete před cestou uzavřít nové? Vyberte si jednoduše nejvýhodnější nabídku. Zadejte vaše požadavky do online kalkulačky a získejte přehledné srovnání cestovních pojištění. Stačí zadat cílovou destinaci, počet dní včetně požadavků na doplňkové služby a dostanete nabídku nejvýhodnějšího pojištění právě pro vás. Užijte si svojí dovolenou a neplaťte nic navíc.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.