Konečně možnost jak ušetřit za letenky!

JAL Boeing 747-400
NIKE/wikipedia.org

Výběr letenek a ubytování online z pohodlí domova je stále oblíbenější a rezervační systémy umožňují zarezervovat si i kombinovaný let na delší vzdálenosti. To dává aktivním cestovatelům více možností jak ušetřit na dovolené oproti běžným zájezdům. Do nedávna byl problém zarezervovat si letenku tak, abyste při přestupu mohli zvolit pouze nízkonákladovou aerolinku a ušetřit tak více peněz. Jak tedy ušetřit za levné letenky? Nově spuštěný rezervační systém vám to již nyní umožňuje.

Nový rezervační systém je dostupný z domovské stránky Letuška.cz a nese název Letuška Light. Rezervace letenek online je přístupná 24 hodin denně a uživatelsky jednoduché prostředí umožňuje rychlé vyhledání a zakoupení letenky. Velkou přidanou hodnotou je pak „garance doletu“ nebo vrácení peněz ve výjimečných případech. Server vám automaticky vypisuje přestupní letiště ve výsledcích vyhledávání a jména aerolinek pro udanou trasu.

Minimální přestupní doba dvě hodiny, která je v systému nastavena, umožňuje pohodlný a klidný přestup na letišti. Letuška Light si pro spolupráci vybrala prověřené a spolehlivé nízkonákladové přepravce, díky čemuž může garantovat dolet. Servis funguje ve spolupráci se 17 low-cost přepravci. Mezi ty známější patří například Easy Jet, Smart Wings, Air Iceland a Pegasus Airlines.

Levné letenky je možné zarezervovat nejen do Evropy. Díky kombinaci nízkonákladových aerolinek se cestující dostanou levněji například do Maroka a Tunisu a ze vzdálenějších destinací můžeme jmenovat Kapverdy a Spojené arabské emiráty. Tuto novou službu ocení především cestovatelé, kteří si rádi plánují celou dovolenou sami. Kombinace rezervace vlastního ubytování a nízkonákladových letenek může ušetřit i několik desítek procent z ceny běžného zájezdu.

Poslat nový komentář

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Více informací o možnostech formátování

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.
To prevent automated spam submissions leave this field empty.