Anketa
Kam letos vycestujete?:

Kontakt

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
Portál Vycestovat.cz je informační portál o cestování a pracovních či vzdělávacích programech v zahraničí. Je tedy zaměřen na více oblastí a na různé potřeby svých čtenářů. Jednak má tento web za cíl upozorňovat své čtenáře na poutavá místa na světě, která stojí za to navštívit. Má však také poskytovat důležité informace týkající se pracovních a vzdělávacích pobytů v zahraničí, včetně praktických rad a tipů a odkazů na jednotlivé organizace. Velmi důležitým záměrem je však poskytnout prostředí pro samotné uživatele – cestovatele umožňující vzájemné sdílení zážitků z cest, zkušeností, rad, postřehů a námětů tak, aby jejich cestování bylo bezstarostnější a příjemnější. Věříme tedy, že Vašimi příspěvky do diskuzních fór pomůžete nejednomu českému dobrodruhovi.

Reklama:
Máte-li zájem o reklamu na tomto webu, pokračujte na stránku o reklamě

Máte-li další náměty na vylepšení tohoto webu, například postrádáte-li zde důležité informace, neváhejte nás kontaktovat. Uvítáme každou připomínku.

Kontaktní informace:
Provozovatelem portálu Vycestovat.cz je STUDYLINE s.r.o.

Název společnosti: STUDYLINE s.r.o.
Sídlo: Uhelný trh 9, 110 00 Praha 1
email: info@studyline.cz
tel.: 224 233 428
IČ: 26125072
DIČ: CZ26125072 (plátce DPH)
Spisová značka: oddíl C, vložka 72329 vedená u městského soudu v Praze

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pro zaslání emailu můžete využít formulář níže.

Image CAPTCHA
To prevent automated spam submissions leave this field empty.