Anketa
Kam letos vycestujete?:

Cestovní kanceláře a agentury

eTravel 2004, s. r. o.

Adresa: Na Strži 1702/65, Praha 4 - Nusle
Telefon: 221 221 331
Email: eTravel@eTravel.cz
Web: www.etravel.cz


Vydejte se obdivovat krásy světa s cestovní agenturou, která přes internet zprostředkovává zájezdy do oblíbených, ale i méně frekventovaných exotických destinací už od roku 2003. Z nabídky agentury eTravel si vyberou milovníci last minute, first minute, ale i ti, kteří rádi vyrazí na běžnou dovolenou.To vše s férovým a přívětivým přístupem a za totožné ceny, jako kdybyste zájezd koupili přímo v cestovní kanceláři. S agenturou eTravel poznáte celý svět, od jara do zimy, od Argentiny po Vietnam.

GREECE TOURS PRAGUE, spol. s r.o.

Adresa: Dlouhá 50, Praha 1
Telefon: 222 329 747
Email: info@greece-tours.cz
Web: www.greece-tours.cz


Dovolená Řecko a Kypr, last minute Řecko, pobytové a poznávací zájezdy Řecko spolehlivě od roku 1990. Zajišťujeme prodej  zájezdů online, pobyty Řecko - Kréta, Rhodos, Kos, Samos, Korfu, Zakynthos, Mykonos, Chalkidiki, Olympská riviéra, Santorini, Attika, Skiathos, Lesbos, Kefalonia, Lefkada, Paros, Naxos, Pelopones. Nabízíme plavby po řeckých ostrovech, charterové letenky a trajekty. Luxusní zájezdy do Řecka a na Kypr, hotely s all inclusive, golf, svatební cesty, nově také zájezdy exotika.

INVIA.CZ - Kompletní turistický servis

Adresa: U půjčovny 952/2, Praha 1
Telefon: 226 000 622
Email: poradce@invia.cz
Web: http://www.invia.cz


Nabídka denně aktualizovaných online Last Minute a katalogových zájezdů do celého světa za konečné ceny. Ceny zájezdů od více než 300 českých CK řadíme dle mnoha kritérií. Dovolené u významného online prodejce zájezdů v ČR. Za 10 let odbaveno více než 850 000 klientů v síti více než 60 klientských center po celé ČR. Kompletní turistický servis.